Jóga na Srí Lance s profesionálními lektory

Buďte vítáni v otevřené náruči čarokrásné Srí Lanky. Místo jako stvořené pro meditace a jógu… Obklopeni buddhistickými chrámy, čajovými plantážemi a nádhernými plážemi s dechberoucími západy a východy slunce. Společně se můžeme vydat na nejkrásnější místa Srí Lanky a zakusit očistnou sílu intenzivní jógové praxe.

Joga na Sri Lance
Joga na Sri Lance
Joga na Sri Lance

Jóga s Petrou Šroubkovou

Jóga mě provází 8 let… Před 3 lety jsem cítila velmi intenzivně, že toužím naplno dělat to, co mě naplňuje a baví. Předávám dál vše, co jsem si sama vyzkoušela a vím, že funguje. Vedu pravidelné lekce jógy jako lektor, pořádám jógové workshopy, semináře, víkendy a pobyty u moře. Krom jógy se věnuji také masážím, tantře, aromaterapii, muzikoterapii a léčení pránou. Bude mi velkým potěšením se s Vámi potkat právě na Srí Lance.

Konstelace s Lucií Ladmanovou

Jmenuji se Lucie Ladmanová, jsem máma, manželka, dcera, přítelkyně, ale především jsem žena. Veselá, energická, naslouchající. Někdy vzteklá, hlučná a někdy zase smutná. Ale vždy s otevřeným srdcem a úmyslem maximálně využít své vědomosti, schopnosti a dary k pomoci druhým. Pokud se mě zeptáte, co miluji, odpovím vám naprosto jednoznačně. Miluji život.

Jóga s Ivou Petráňovou

Jógu beru jako cestu k sobě a způsob, jak zvědavě zkoumat, odhalovat a opečovávat to, co je potřeba. Když učím, jdu vždycky za hranice fyzického. Ráda používám pomůcky, masážní míčky a kousky jógové filozofie. Někdy vás zabalím do dečky a jindy do zvuku tibetských mís. A vždycky si zameditujeme a zamantrujeme.

Rezervujte si termín na Jógu na Srí Lance